Perfect studio 14 H center Rotterdam

Westerstraat 14 H, 3016 DH Rotterdam, Holandia

  • Do 3 osób
  • Powierzchnia: 40 m²
  • Sypialnie: 1

Perfect studio 14 H center Rotterdam to apartament w miejscowości Rotterdam. Apartament ma kuchnię, pralkę, zmywarkę, prywatną łazienkę i klimatyzację. Goście mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Obiekt znajduje się 510 m od Kathedraal van de Heilige Nikolaas. Historische Tuin Schoonoord znajduje się 560 m od apartamentu.

Na powierzchni 40 m² znajduje się jedna sypialnia. W obiekcie mogą nocować trzy osoby. W sypialni przygotowano łóżko podwójne.

Odległości do wybranych miejsc

Zoo Diergaarde Blijdorp4 km
Hala widowiskowo-sportowa Ahoy Rotterdam4,9 km
Uniwersytet Erazma5,1 km
Plaswijckpark6,7 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~654 zł

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Perfect studio 14 H center Rotterdam?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Wybór pokoi

Apartament z 1 sypialnią

  • prywatna łazienka
  • aneks kuchenny
  • kuchnia

3 osoby40 m²prywatna łazienka

Perfect studio 14 H center Rotterdam - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • klimatyzacja
  • całkowity zakaz palenia

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Zapraszamy dzieci od 18 lat.

Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 100.00 EUR.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Obiektem zarządza osoba prywatna.

Język
  • angielski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 0599 D8A4 CF79 18AC 895A

Perfect studio 14 H center Rotterdam na mapie: Rotterdam

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Perfect studio 14 H center Rotterdam”?

Zameldowanie: od 15:00 do 18:00. Wymeldowanie: od 08:00 do 11:00.

Czy w obiekcie „Perfect studio 14 H center Rotterdam” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Perfect studio 14 H center Rotterdam”?

Maksymalnie mogą tu nocować 3 osoby.

Gdzie znajduje się Perfect studio 14 H center Rotterdam?

Obiekt znajduje się w miejscowości Rotterdam.

Jak daleko od obiektu „Perfect studio 14 H center Rotterdam” znajduje się Leuvehaven?

Leuvehaven znajduje się 510 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Perfect studio 14 H center Rotterdam” znajduje się najbliższe lotnisko?

Rotterdam The Hague Airport znajduje się 5,8 km od obiektu.

Opinie o Perfect studio 14 H center Rotterdam

Średnia ocena z 77 opinii na Booking.com to 7,8/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Carmen 09 - 2024
9/10

Studio było ładne i wygodne, a lokalizacja po prostu rewelacyjna. Mieliśmy całe miejsce dla siebie i znaleźliśmy tam wszystko, jak pralka, płyta indukcyjna i zmywarka. Pokoje wydawały się przestronne i komfortowe.

ℹ) Opinie gości Perfect studio 14 H center Rotterdam nie stanowią oceny serwisu rotterdam-hotels.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10